İkinci Bölüm Yayında

Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği ‘The Last Of Us’ dizisinin ikinci bölümünü ABD’deki yayınının hemen ardından Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’de yayına girdi.

Dizinin ikinci bölümünde Joel ve Tess artık karantina bölgesinin dışına çıkmıştır. Enfekte nedeniyle uzun süredir terk edilmiş Boston harabelerinde yol alırken Ellie’nin kaderi konusunda anlaşmazlığa düşerler.

Naughty Dog tarafından tasarlanan bir video oyunundan uyarlanan, 200’den fazla Yılın Oyun ödülüne sahip; HBO ve Sony Pictures ortak yapımı The Last Of Us, Türkiye’de yalnızca BluTV’den izlenebiliyor.

Craig Mazin ve Neil Druckmann tarafından yazılan dizinin yönetmenliği de Craig Mazin üstleniyor. Dizinin başrollerini Bella Ramsey ve Pedro Pascal paylaşırken, kadroda Gabriel Luna, Merle Dandridge, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman ve Anna Torv gibi isimler yer alıyor.

‘The Last Of Us’ küresel bir salgının uygarlığı yok etmesinin ardından, güçlüklere rağmen hayatta kalmayı başaran bir adamın, insanlığın son umudu olan 14 yaşındaki genç kızın sorumluluğunu üstlenmesini konu alıyor.

‘The Last Of Us’ ikinci bölümüyle BluTV’de yayında.

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir