Sony, Zombieland’ın Devamını Çekmekte Kararlı!

2009 tarihli başrollerinde Jesse Eisenberg, Emma Stone, Woody Harrelson ve Abigail Breslin’in olduğu korku/komedi Zombieland hem gişede büyük bir başarı yakalamış hem de büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Bu başarının ardından Sony, filmin devamını çekmek istemişti ama yaşanan olumsuz gelişmeler neticesinde film bir türlü start alamamıştı.

En son 2014 yılında Dave Callaham’ın senaryosunu yazacağı ve Ruben Fleischer’ın de yeniden filmin yönetmen koltuğuna oturacağı açıklanmıştı ancak devamı bir türlü gelmemişti.

The Playlist’e konuşan orijinal filmin senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick SOy’nin hala devam filmini yapmak istediğini belirterek şu açıklamayı yaptılar: “Sony film üzerinde hala çalışıyor. Yazar ekibine birkaç kişi aldılar ve biz de yapımcı olarak yer alacağız. Hala projeye destek olmak istiyoruz ama sürecin doğru işlemesini istiyoruz. Oyuncularve yönetmen Ruben de dahil tüm ekibin geri dönmek için iyi bir sebebi olmalı, herşeyin doğru yapılması lazım.”

Bununla birlikte Zombieland’in 2013’te bir de televizyon serisi yayınlanmış ama tutmayınca apar topar yayından kaldırılmıştı.

 

Kaynak: http://bloody-disgusting.com/news/3380720/sony-still-developing-zombieland-sequel/

Çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir