Batman v Superman’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Dünya’da ve Türkiye’de 25 Mart’ta vizyona girecek Batman V Superman: Adaletin Şafağı filminin Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı.

Yönetmen Zack Snyder’dan “Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v Superman: Adaletin Şafağı,” geliyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Ben Affleck Batman/Bruce Wayne rolünde ve Henry Cavill Superman/Clark Kent rolünde, karakterlerin ilk kez sinema perdesinde birlikte görünecekleri filmde karşımızda olacaklar.

Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareketleri süren Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygıdeğer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Zack Snyder’ın yönettiği filmin diğer başrollerinde; Oscar adayı Amy Adams Lois Lane rolünde, Jesse Eisenberg Lex Luthor rolünde, Diane Lane Martha Kent rolünde ve Laurence Fishburne  Perry White rolünde; diğer rollerde de Oscar ödüllü Jeremy Irons Alfred, ve Holly Hunter Senatör Finch; ve Gal Gadot Wonder Woman/Diana Prince rolünde yer alıyorlar.

Snyder filmi Chris Terrio ve David S. Goyer’in yazdığı senaryodan yönetti. Senaryodaki karakterler DC Comics’in Bob Kane ile Bill Finger’ın yarattığı Batman ve Jerry Siegel ve Joe Shuster tarafından yaratılan Superman karakterlerinden uyarlandı. Yapımcılar Charles Roven ve Deborah Snyder, ile Wesley Coller, yönetici yapımcılar Geoff Johns ve David S. Goyer.

Warner Bros. Pictures sunar, bir Atlas Entertainment/Cruel ve Unusual yapımı, bir Zack Snyder filmi, “Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v Superman: Adaletin Şafağı.” Film dünya çapında Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacaktır. Film 25 Mart 2016 tarihinden itibaren tüm dünyada 3D, 2D, ve bazı bölgelerde  IMAX 3D olarak vizyona girecektir. Filmin Türkiye vizyon tarihi de 25 Mart 2016’dır.

FRAGMAN

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.