Netflix’ten 2021 Güncellemesi

Netflix, 2021 yılında dopdolu bir şekilde izleyicilerini ağırlayacak gibi görünüyor. Önümüzdeki yılı özetleyen bir preview videosu resmi olarak paylaşıldı. Netflix’in bu videosuna göre yılın her haftası yeni bir film platformda izleyici karşısına çıkacak.

Videonun içeriğinde Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio’lu “Don’t Look Up” teaser’ı; Octavia Spencer ve Melissa McCarthy’li süper kahraman filmi Superintelligence teaser’ı; Lin Manuel Miranda imzalı Tick, Tick, Boom’un Netflix’te yer alacağı haberi; Kissing Booth’un son filminden haberler; To All The Boys I Loved Before’un üçüncü filminden haberler; uzun süredir vizyona girmeye çalışan Penceredeki Kadın; Jason Momoa’lı Sweet Girl’den teaser; Jennifer Garner ve Edgar Ramirez’li Yes Day’den teaser; Chris Hemsworth’lü Escape From The Spiderhead’den teaser; Dave Bautista’lı zombi filmi Army of The Dead’den teaser; Bad Trip, The Last Mercenary, Kate, Fear Street, Night Teeth, Zendaya ve John David Washington’lı Malcolm & Marie; Monster, The White Tiger, Red Notice Teaser’ı yer alıyor.

Gösterime girecek filmlerden Tick Tick Boom, Lin-Manuel Miranda’nın; Brused ise Halle Berry’nin ilk uzun metraj denemesi olacak.

Teaserı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=ugnOQttS7R4

(Beyazperde)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir