Kadro Değişiyor

The Weeknd ve Sam Levinson’ın HBO Dizisi Yenileniyor.

Müzik endüstrisinde geçen bir drama olan “The Idol”ın, prodüksiyon başladıktan sonra oyuncu kadrosunda ve ekibinde değişiklikler yapılmasına karar verildi.

Grammy ödüllü The Weeknd ve Euphoria’nın yaratıcısı Sam Levinson’ın HBO için hazırladığı müzik endüstrisi draması tabiri caizse “remiksleniyor”.

HBO, The Idol başlıklı dizinin oyuncu kadrosunu ve ekibini dizinin yaratıcı yönüne uyacak şekilde “ayarlayacağını” söyledi: “Bu yeni kreatif gidişat, diziye en iyi şekilde hizmet edecek oyuncu kadrosu ve ekibini ayarlamakla başarılacak. Yakında daha fazla bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Kasım 2021’de sipariş edilen “The Idol”, kendi kendine yeten bir guruyla geleceği parlak bir pop şarkıcısının karmaşık ilişkisini anlatıyor ve olaylar Los Angeles’taki müzik endüstrisi dünyasında geçiyor.

Şu anda hangi rollerin yeniden düzenlenebileceği hakkında hiçbir ayrıntı mevcut değil. Kaynaklar The Hollywood Reporter’a The Idol’un yapım aşamasında olduğunu ve değişikliklerin halihazırda filme alınmış bazı materyallerin yeniden çekilmesi anlamına geleceğini, ancak gösterinin yaratıcı revizyondan sonra devam edeceğini söylemiş.

Suzanna Son, Troye Sivan, Lily-Rose Depp ve Steve Zissis dizinin düzenli kadrosunda yer alıyor.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir