El Muerto’yu Oynayacak

Marvel karakterlerinden oluşan evrenini genişletmeye ve çeşitlendirmeye devam etmek isteyen Sony, Latin Grammy ödüllü şarkıcı Bad Bunny’nin başrolde yer aldığı bir El Muerto filminin geliştirilmekte olduğunu duyurdu. Haber, Sony’nin Bad Bunny’nin sürpriz bir şekilde göründüğü panel sırasında Cinemacon’da çıktı.

El Muerto, namı diğer Juan Carlos karakteri, Örümcek Adam tarafından felç edici bir zehirle sokulmadan önce neredeyse ağ atıcının maskesini düşürdüğü bir hayır amaçlı güreş maçında Örümcek Adam ile savaşan süper güçlü bir güreşçiydi. Zalim El Dorado hayatını almaya geldikten sonra Örümcek Adam tarafından kurtarıldı.

El Muerto, Sony’nin kısa süre önce Spider-Man evreninden kendi filmini çeken ilk kadın karakter olan Madame Web’in ardından Marvel karakterleri evreninde kendi filmini çeken ilk Latin süper kahramanı olacak.

El Muerto, Venom veya Avcı Kraven kadar popüler olmasa da Sony’nin bu filmi geliştirmek için acele etmesi, Bad Bunny’nin kendisi için doğru süper kahramanı bulma konusundaki ısrarıyla ilgili. Süperstar, 29 Temmuz’da yayınlanacak merakla beklenen aksiyon filmi Bullet Train’de ilk büyük stüdyo çıkışını yapacak. Bad Bunny, Bullet Train’in yanı sıra yakın zamanda Narcos: Mexico’da da görüldü.

Bad Bunny’yi sahnede tanıtan Sony Pictures Motion Picture Group Başkanı Sanford Panitch, El Muerto’nun 12 Ocak 2024’te vizyona gireceğini söyledi.

Kaynak: Deadline

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.