FilmArası Dergisi

Çağan Irmak’tan Suç Duyurusu

Yönetmen Çağan Irmak, adını kullanarak “Yeni filmim için kadro kuruyorum. Para verin sizi de filmimde oynatayım” diyen dolandırıcıyı savcılığa ihbar etti.

Babam ve Oğlum, Issız Adam gibi filmleriyle tanınan yönetmen Çağan Irmak; adını kullanan bir şahsın film çekmek için sinema çevrelerinde dolaştığını, ajanslarla görüştüğünü, hatta rol verme karşılığında bir kadından para istediğini de öğrendi.

GERÇEK İSMİ CESUR

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre; yakın çevresinin kendisini durumdan haberdar etmesi üzerine savcılığa koşan 49 yaşındaki yönetmen, suç duyurusunda bulundu. Irmak “Adımı kullanan kişinin gerçek isminin Cesur olduğunu öğrendim. Cezalandırılmasını istiyorum” dedi. Savcılık, ihbar sonrası hemen soruşturma başlattı. (NTV)

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017