Yeni Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Son olarak En İyi Animasyon Oscar Adayı olan Isle of Dogs adlı animasyon filmine imza atan Wes Anderson’ın yeni filmi ‘The French Dispatch’in vizyon tarihi belli oldu. Searchlight Pictures’ın dün sosyal medya hesabından filmin vizyon tarihini 24 Temmuz 2020 olarak duyurdu.

Wes Anderson’un sinematografisinde 10. filminin konusu; 1925 ile 1975 yılları arasında ‘The French Dispatch’ dergisinde çalışan Amerikalı gazetecilerin hkayesidir.

Filmin kadrosunda yer alan isimler;  Bill Murray, Owen Wilson ve Adrien Brody, Benicio del Toro, Tilda Swinton, Lea Seydoux, Frances McDormand, Timothee Chalamet, Lyna Khoudri, Jeffrey Wright, Mathieu Amalric, Willem Dafoe ve Stephen Park yer alıyor. 

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir