FilmArası Dergisi

Yeni ‘Avatar’lardan Haber Var!

Ünlü yönetmen James Cameron, seriyi beşlemeyi planladıkları açıkladı.

Daha önce dört Avatar filminin çekilmesi de planlıyordu. Ama senaryo çalışmalarında serinin beşe tamamlanmasına karar verildi. Serinin ikinci filmi ise 2018’de gösterimde olacak

2009’da tüm dünyada büyük ses getiren filmin beşincisinin de çekilmesi planlanıyor, açıklama filmin yönetmeni James Cameron’dan geldi.

Cameron, Avatar’ın ikinci, üçüncü ve dördüncü filmlerinin senaryonun tamamlanmasına yetinmeyeceğini söyledi.  Bu serinin beşinci filmle tamamlanması planlanıyor.

Cameron, serinin yeni filmlerinin harika olacağının garantisini verdi, senaryo ekibinin çalışmalarını harıl harıl sürdüğünü vurguladı.

Avatar’ın ikinci filminin 2018’de gösterime gigirmesi hedefleniyor. Üçüncü film 2020’de dördüncü film 2022’de beşincisiyse 2023’te beyaz perdeye gelecek.

Yeni Avatar filmleri hep Noel zamanlarında gösterimde olacak. Noel döneminin seçilmesinin nedeni rakip film serisi Star Ears’un da yeni gösterimler için aynı tarihleri tercih etmesi.

Star Wars’un (Yıldız Savaşları) sekizinci filminin 2017’de Noel döneminde gösterime girmesi planlanıyor. (Medyaradar)

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017