Warcraft Efsanesi Şimdi De Kitaplığınızda!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legendary Pictures ve Universal Pictures’dan, Blizzard Entertainment’ın yarattığı ve tüm dünyaya mal olan WARCRAFT efsanesine dayanan epik bir macera!

Ülkemizde 3 Haziran’da gösterime giren ve seyircinin büyük ilgisini çeken Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmi, yazar Christie Golden tarafından romanlaştırıldı. Filmdeki olayların anlatıldığı Warcraft: Filmin Hikâyesi’nin yanı sıra, yaşananların öncesine uzanan ve insanlarla orkları savaşın eşiğine getiren sebepleri gözler önüne seren Warcraft: Durotan kitabı da Artemis etiketiyle raflarda.

IMG_8303

İki Dünya. Bir Kader.

Gişe Rekorları Kıran Filmin Öncesi: Sıra Dışı Bir Yaşam, Mücadele Ve Büyü Öyküsü…

Güçlü ve özgürlüğüne düşkün Buzkurdu Klanı için yaşam şartları gitgide güçleşiyor. Draenor dünyası azalan sürüler ve uzayan kışlarla yüz yüze.

Gul’dan adındaki gizemli bir yabancı, Buzateşi Sırtı’na gelerek yeni diyarlardan söz ediyor ve Buzkurtları’nı kendisine katılmaya davet ediyor. Durotan zorlu bir kararın eşiğinde. Ya evini, gururunu ve halkının geleneklerini geride bırakarak bir bilinmeyene doğru yola çıkacak ya da yaşamın yeni yüzüyle savaşacak.

 

 

IMG_8302 (2)

İki Dünya. Bir Yuva.

Barış İçindeki Azeroth Toprakları Bir Savaşın Eşiğinde…

Azeroth medeniyetinin kapısında, topraklarını istila etmek için bekleyen korkutucu bir ırk var: Tükenmenin eşiğindeki topraklarından göç eden Orklar. İki dünyayı birleştirecek kapı açıldığında, ordulardan biri yıkımla, diğeri ise tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak.

Düşman taraflardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve memleketlerinin kaderini değiştirecek bir onur mücadelesine girişecek. Böylece pek çok yüzü olan ve herkesin farklı bir mücadele verdiği bir savaşın ortasında, olağanüstü bir güç ve fedakârlık destanı yazılacak.

 

 

Yazar : Christie Golden – G.Yayın Yönetmeni : Ilgın Sönmez – Çevirmen : Can Besen – Editör : Elif Nihan Akbaş

Türü : Roman – 1. Baskı : Haziran 2016 – Ebat : 13,5 x 19,5 cm – Sayfa : 280

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir