Gişede de Yüzü Gülmedi

Son günlerde adı eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle magazin gündeminden düşmeyen Johnny Depp’in yeni filmi Alice Harikalar Diyarında 2, gişede büyük hüsran yaşadı.

Vizyona girdiği hafta sonu 28 milyon dolar gişe yapan film serinin bir önceki filminin oldukça gerisinde kaldı. Bir önceki filmin 4’te 1’i gişe geliri sağlayan filmin olumsuz grafiğine Depp’e karşı oluşan olumsuz kamuoyu tepkisinin yol açtığı iddiaları da şimdiden dillendirilmeye başlandı.

400 milyon dolarlık serveti ve Bahamalar’daki bankasıyla bilinen ünlü aktör Johnny Depp ve eşi Amber Heard arasındaki boşanma davasına şiddet fotoğrafları damga vurmuş, Aktris ve model Amber Heard, sadece 15 ay önce evlendiği Jonny Depp’in kendisine şiddet uyguladığını belgelemişti. 30 yaşındaki oyuncu, eşinin alkollü olduğu bir gece şarap şişesi ile evdeki eşyayı kırdığını ve yüzüne cep telefonu fırlattığını iddia etmişti. 52 yaşındaki Johnny Depp ve genç oyuncu Amber Heard 2011 yılında birlikte rol aldıkları ‘The Rum Diary’ filminin ardından aşk yaşamaya başlamışlardı. Daha sonra evlenen ünlü çift evlilik anlaşması yapmamıştı.

Son olarak Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden filminde oynayan, Karayip Korsanları’nın Jack Sparrow’u Jonny Deep, eşi Amber Heard’ın nafaka talebinin geri çevirmesini umuyor. Aksi halde ünlü oyuncunun 400 milyonluk servetinin büyük bir kısmını kaybedecek. (NTV)

 

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir