“The Terminal List” Geliyor

Chris Pratt, Yeni Aksiyon Dizisi “The Terminal List”in Fragmanında Gerçek İçin Savaşıyor.

Amazon Prime Video, yeni Chris Pratt aksiyon-gerilim dizisi “The Terminal List” için ilk tanıtım fragmanını yayınladı.

Jack Carr’ın çok satan romanından uyarlanan dizi, James Reece’in (Pratt) Donanma SEAL müfrezesinin gizli bir görev sırasında ortadan kaldırılmasını konu alıyor. Reece, evine, ailesinin yanına döndüğünde durumu kötüleşir ve suçluluğuyla ilgili çelişkili anılar ve sorular ortaya çıkar. Pusuya ilişkin yeni kanıtlar gün ışığına çıkarken Reece, kendisine karşı çalışan ve sadece kendi hayatını değil, sevdiklerinin de hayatını tehlikeye atan karanlık güçler keşfeder.

Dizide ayrıca Constance Wu, Taylor Kitsch, Jeanne Tripplehorn, Riley Keough, Arlo Mertz, Jai Courtney, JD Pardo, Patrick Schwarzenegger, LaMonica Garrett, Stephen Bishop, Sean Gunn, Tyner Rushing, Jared Shaw, Christina Vidal, Nick Chinlund, Matthew Rauch, Warren Kole ve Alexis Louder rol alıyor.

Pratt ve Jon Schumacher, Indivisible Productions’ın yürütücü yapımcılığını Fuqua Films’ten Antoine Fuqua ile birlikte yürütüyor. Dizide yazar ve showrunner olan David DiGilio, aynı zamanda Carr ve Daniel Shattuck ile birlikte yürütücü yapımcı. “The Terminal List”, Amazon Studios ve Civic Center Media’nın MRC Television ile ortak yapımı.

Sekiz bölümün tamamı 1 Temmuz’da Prime Video’da yayınlanacak. Aşağıda fragmanı izleyebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir