“Ocean’s Eleven” Yeniden Çekilebilir

Warner Bros’un hazırladığı ve Margot Robbie’nin Başrolde Olduğu Yeni “Ocean’s Eleven” Filmini Jay Roach Yönetecek.

Deadline, Margot Robbie’nin başrol oynadığı yeni bir Ocean’s Eleven filminin Warner Bros.’da “aktif geliştirme” aşamasında olduğunu doğruladı. Dört kez Emmy kazanan Jay Roach (Bombshell), henüz yeşil ışık yakılmamış olan filmi yönetmek istiyor.

Senaryosunu Carrie Solomon’ın yazdığı filmin Avrupa’da 1960’lı yıllarda geçeceğini duysak da konusuyla ilgili daha fazla ayrıntı gizli tutuluyor. Robbie ve Tom Ackerly’nin ortak yapımcı olduğu filmi Everyman Pictures için Roach ve Michelle Graham ile birlikte LuckyChap üretecek. Gary Ross, Olivia Milch ve LuckyChap’ten Josey McNamara, aynı zamanda projeyi ortak finanse edecek olan Village Roadshow ile birlikte yapımcılık yapacak. Warner Bros., 2023 baharında üretime başlamayı planlıyor.

Film yapımcısı Steven Soderbergh, Ocean’s Eleven ile 1960 yılındaki Rat Pack filmine dayanan Ocean’s soygun serisini 2001’de başlatmıştı. George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon ve Julia Roberts’ın başrol oynadığı film, dünya çapında 450 milyon doların üzerinde hasılat elde etmişti. Ocean’s Twelve (2004), Ocean’s Thirteen (2007) ve 2018’in kadın merkezli Ocean’s 8’i ile süren serinin akıbeti ne olacak, birlikte göreceğiz.

Kaynak: Deadline

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.