Sinemaseverlerden Destek Bekliyor

Özgürcan Uzunyaşa’nın beşinci kısa filmi Cehennem Boş, Tüm Şeytanlar Burada  Fongogo platformu üzerinden destek bekliyor.

Uzunyaşa’nın  ön hazırlık aşamasında olan filmi  Cehennem Boş, Tüm Şeytanlar Burada  Fongogo üzerinden desteklerinizi bekliyor.  Çekimleri 8-9 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan yapımın başrolünde Öyküsu Özyürek yer alıyor. Özyürek’e eşlik edece isimler ise Güçlü Yalçıner ve Kayhan Berkin olarak açıklandı.Yapımcılığı Koray Arıgümüş, sanat yönetimi Emre Öksüz tarafından üstlenen film teatral ve sinemasal gerçekliğin kırıldığı yoğun bir atmosfere sahip olacak.

Filmin Konusu:

Sınavına gireceği okulun jüri üyesi tarafından tacize uğrayan genç bir kadının çevresindeki erkler tarafından sürekli sorgulanarak gerçeklik algısını korumaya çalışmasına odaklanan gerçeküstü bir drama olarak tanımlanan yapımda ön hazırlık çalışmaları devam ediyor. Filmin prodüksiyonu ise önümüzdeki kasım ayında başlayacak.

Cehennem Boş, Tüm Şeytanlar Burada filminin yapım sürecine BURADAKİ bağlantıya tıklayarak Fongogo platformu üzerinden destek olabilirsiniz.

 

 

 

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.