Sean Penn Yeni Liam Neeson mı?

Taken filminin yönetimini tarafından çekilen THE GUNMAN filmindeki soluksuz bırakan aksiyon sahneleri ile Sean Penn akıllara Liam Neeson’ın tahtını çalacak mı sorularını getirdi!

Amerika ile aynı anda 20 Mart’ta sinemalara da olacak THE GUNMAN filminde Oscar’lı Sean Penn’e Oscar’lı Javier Bardem ve Idris Alba eşlik ediyor.

Sean Penn’in eski bir ajan olan Jim’i canlandırdığı The Gunman’de adına çalıştığı eski kurum onun karanlık geçmişini silmeye karar verince kendini kaçınılmaz bir aksiyon içinde bulur. Tabii ki deneyimli casus Jim iyi bir savaş vermeden pes etmeyecektir. Ama karşısında eski ortağı Felix (Javier Bardem) olunca şans çok da ondan yana olmayacaktır. Filmde Penn silah koleksiyonunu bir sanata dönüştürüyor.

Eleştirmenler Sean Penn için canlandırdığı karakter ile “Oscarlık performansına tekrardan dönüyor.” Yorumlarında bulunuyor.

The Gunman

Yönetmenliğini Pierre Morel’in üstlendiği The Gunman’ın başrollerini Sean Penn, Javier Bardem, Idris Alba, Mark Rylance, Jasmine Trinca, Blanca Star Olivera, Jorge Leon Martinez, Daniel Westwood, Deborah Rosan, Angela Fuente ve Elia Diaz paylaşıyor.

Eski kurumu onun karanlık geçmişini silmeye karar verince eski bir ajan olan Jim, kendini kaçınılmaz bir aksiyon içinde bulur. Tabii ki deneyimli ajan olan Jim iyi bir savaş vermeden pes etmeyecektir. Ama karşısında eski ortağı Felix olunca şans ondan yana olmayacaktır. Filmde Penn silah koleksiyonunu bir sanata dönüştürüyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.