‘Şahsiyet’ Meksika’ya Uyarlanıyor!

Haluk Bilginer’e Uluslararası Emmy Ödülü’nü kazandıran Agah Beyoğlu karakterini canlandırdığı Şahsiyet dizisi Meksika’ya uyarlanıyor.

Meksika ve Türkiye arasında gerçekleştirilecek ilk ortak yapımının çekimlerine Şubat ayında başlanacak. Dizinin adı, El Asesino Del Olvido (Before I Forget) olacak. Başrollerinde ülkenin sevilen oyuncularından Damian Alcazar ve Paulina Gaitan  yer alacak.

Ay Yapım ve Viacom International işbirliğinde çekilecek dizinin ilk bölümlerini El Chapo dizisinin yönetmeni Ernesto Contreras  tarafından yönetilecek. Dizi, Alzheimer teşhisi konan Pascual’ın geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena ile yollarının kesişmesini anlatacak.

10 bölüm olarak tasarlanan dizide Pascual karakterini canlandıracak Damian Alcazar Türkiye’de A Wonderful World, The Perfect Dictatorship, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian, The Dandy, ve Narcos gibi çok sevilen projelerdeki başarılı oyunculuğuyla tanınıyor.  Kariyerine 12 yaşındayken başlayan ve Cappadocia, The Good Girls gibi pek çok uluslararası yapımda rol alan genç ve başarılı oyuncu Paulina Gaitán ise ülkemizde en çok Narcos dizisinde canlandırdığı Tata Escobar karakteriyle hafızalarda yer etmiş bir isim.

Dizinin çekilme adımları geçen sene atıldı. Oyuncuların İstanbul’a gelmesiyle Onur Saylak tarafından dizinin ilk trailerı çekilmişti.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir