FilmArası Dergisi

‘The Rhytm Selection’dan Yeni Fragman

Blake Lively ve Jude Law’ın başrollerinde yer aldığı The Rhytm Selecetion’dan yeni bir fragman geldi.

Mark Burnell’in dört romandan oluşan “Stephanie Patrick” serisinden uyarlanan The Rhythm Section’ın fragmanında Blake Lively’in eğitmeni Jude Law tarafından intikam için yetiştirildiğini görüyoruz. Karakteri için Blake Lively’in değişimi de gözden kaçmıyor.

Filmin Konusu

Stephanie Patrick, kendisinin de olması gereken bir uçak kazasında ailesini kaybetmesinin ardından kötü bir durumdadır. Ailesini kaybetmesinin etkisinden uzun süre çıkamayan Stephanie, olayın aslında bir kaza olmadığını öğrenir ve deliye döner. Yaşamak için kendine amaç belirler ve  bir suikastçı rolüne girerek ailesinin ölümünden sorumlu olan kişilerin peşine düşer. Kendini farklı bir kimliğe bürüyen Stephanie Patrick, bildikleri ile kendine söylenenlerin arasında kalan gizli gerçekleri öğrenmek amacındadır.

Fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=i5LITKcHMVk

Dünyada 31 Ocak’da vizyona girecek filmin, ülkemiz için vizyon tarihi belli değil.

Rabia Bulut

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Yorum Yap

Temmuz 2017