FilmArası Dergisi

Peter Dinklage ‘Game of Thrones Müzikali’ İçin Sahnede

Bir yardım kampanyasına destek olmak için şarkı söyleyen Peter Dinklage, dizide geçtiğimiz bölümlerinde öldürülen karakterleri ti’ye aldı.

Ünlü İngiliz grup Coldplay’in, ‘Red Nose Day’ isimli yardım kampanyasına destek olmak için bestelediği ‘Game of Thrones’ müzikalinde mikrofon, dizide ‘Tyrion Lannister’ karakterini canlandıran Peter Dinklage’e verildi.
Afrika ülkelerine yardım için düzenlenen organizasyonun ABD ayağı için bestelenen müzikalde, Dinklage dizideki karakterlere ve gelişmelere göndermeler yaptı.

“BEN HER SEZONUN KARAKTERİYİM”

Ünlü aktör, geçtiğimiz sezonda, düğün gününde öldürülen Joffrey, 1’inci sezonda idam edilen Ned Stark, 2’nci sezonu göremeyen Robert Baratheon ve çevresindekiler tarafından ihanete uğrayan Rob Stark’ı ti’ye alarak ben hala buradayım mesajı verdi.

“Ben her sezonun karakteriyim” diyen Dinklage, seslendirdiği ‘Still Strong’ (Hala Güçlüyüm) isimli şarkı ile ‘Taht oyunu’nu kaybeden karakterleri diline doladı ve gelecek bölümler için düşmanlarına gözdağı verdi.
Dinklage’in performansının tamamı, ‘Game of Thrones’ dizisinin yayıncısı HBO kanalında 21 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacak. (Ensonhaber)

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017