FilmArası Dergisi

Mesut Uçakan İrfan Sineması’nda

Filmleriyle bir döneme damgasını vuran ünlü yönetmen Mesut Uçakan, Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen İrfan Sineması programının konuğu oluyor.

Eyüp Belediyesi tarafından her ay düzenlenen İrfan Sineması adlı söyleşi etkinliği devam ediyor. Sinema Yazarı Suat Köçer ve yazar Cihan Aktaş’ın modöre ettiği programın bu ayki konuğu, Filmleriyle bir döneme damgasını vuran ünlü yönetmen Mesut Uçakan. Aktaş ve Köçer’in sorularını yanıtlayacak olan usta yönetmen, sineması ve Türk sinema sektörüne dair duygu ve düşüncelerini seyircilerle paylaşacak. Uçakan, programda seyircilerden gelen soruları da yanıt verecek.

İrfan Sineması, 3 Nisan Cuma günü (yarın), Eyüp Caferpaşa Medresesi Kültür Merkezi’nde, saat 19.30’da gerçekleştirilecek. Programa katılım ücretsiz olacak.

Adres:
Kalenderhane Cad. No:4
(Eyüp Müftülüğü Karşısı)
Eyüp / İstanbul
Tel: 0212 567 53 67

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017