Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’ndan Yeni Görüntüler!

Merakla beklenen Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminden  yeni görseller geldi…

kaptan amerikaMarvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz. Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay istenmedik sonuçlara yol açınca, ekibin bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir denetim sistemi kurulması yönünde politik baskı artar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur; birinin başında Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini arzulayan Steve Rogers, diğerinin başında ise şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve denetimini destekleyen Tony Stark vardır.image002.jpg görüntüleniyor

6 Mayıs 2016’da vizyona girecek Marvel’in Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde tarafınızı seçmeye ve iki cephede yaşanan heyecan dolu bir aksiyona hazır olun.

Filmin oyuncuları Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Frank Grillo, William Hurt, Martin Freeman ve Daniel Brühl.

Yapımcılığını Kevin Feige’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Anthony & Joe Russo oturuyor. Yardımcı yapımcılar Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Nate Moore ve Stan Lee. Filmin hikayesi ise Christopher Markus & Stephen McFeely tarafından kaleme alındı. 6 Mayıs 2016’da vizyona girecek Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminde tarafınızı seçmeye ve iki cephede yaşanan heyecan dolu bir aksiyona hazır olun.

image002 (2)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir