John Wick’in İsim Hikayesi Ortaya Çıktı

Ünlü aksiyon filmi John Wick’in isim babası, başrol oyuncusu Keanu Reeves çıktı. Senaristi, filmin adının farklı olduğunu ama Reeves nedeniyle John Wick olarak kaldığını anlattı.

Keanu Reeves’in başrolde yer aldığı aksiyon filmi John Wick’in isim hikayesi ortaya çıktı. Filmin senaristi Derek Kolstad, bir röportajında, filmin adının aslında Scorn olduğunu söyledi.

Kolstad, “Filmin adı, Keanu öyle adlandırdığı için John Wick olarak kaldı” dedi. Reeves’in anlatırken “John Wick” demesiyle 4 ila 5 milyon dolarlık bir reklamın bedavaya geldiğini söyleyen senarist, “Şimdi filmin Scorn olduğunu hayal bile edemiyorum” dedi.

John Wick 3, 2019’da gösterime girdi. Serinin dördüncü filminin çekimleri, corona virüs salgını nedeniyle ertelenirken, gösterim tarihi 22 Mayıs 2022 olarak planlandı.

İlki 2014 yılında yayınlanan John Wick filmini Chad Stahelski ve David Leitch yönetti. Film, evlendiği için emekliye ayrılan bir tetikçinin, antika arabasının çalınması ve ölen karısından hediye olarak kendisine bırakılan köpeğinin öldürülmesiyle ortaya çıkan senaryoyu işliyor. (NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir