Jodie Foster’a Boksör Partner

“True Detective” dizisinin 4. sezonu HBO tarafından resmen onaylanmıştı. Şimdi de Jodie Foster’ın karşısında oynayacak isim belli oldu: Kali Reis

Antoloji dramasının yeni sezonu üzerinde çalışıldığını ilk olarak mart ayında öğrenmiştik. “Gerçek Dedektif: Gece Ülkesi” başlıklı sezon, Alaska’nın Ennis kentine uzun kış gecesinin gelmesiyle başlıyor ve Tsalal Arktik Araştırma İstasyonunu işleten altı adam iz bırakmadan ortadan kayboluyor. Dedektif Liz Danvers (Foster) ve Evangeline Navarro (Reis), vakayı çözmek için kendi içlerinde taşıdıkları karanlıkla yüzleşmek ve sonsuz buzun altında gömülü olan perili gerçekleri araştırmak zorunda kalacaklar.

Reis, ilk kez 2021 filmi “Catch The Fair One” filminde rol aldığı için oyunculukta nispeten yeni ancak başrolde oynamanın yanı sıra filmin hikayesinin geliştirilmesine de yardımcı oldu. Reis aslen, profesyonel bir boksör olarak birden fazla ağırlık sınıfında dünya şampiyonalarına katılmasıyla tanınıyor. En son dövüşü Kasım 2021’de olmak üzere 19 galibiyet, 7 mağlubiyet, 1 beraberlikten oluşan profesyonel bir geçmişe sahip. Bu dövüşte hem WBA hem de IBO kadın süper hafif siklet unvanlarını elinde tutmuş, WBO kadın süper hafif siklet unvanını kazanmıştı.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir