James Bond’a Corona Engeli!

Corona virüsünün sinemaya etkileri devam ediyor. No Time to Die filminin vizyon tarihinin ertelenmesi için başlatılan imza kampanyası işe yaradı. Dainel Craig’in son kez James Bond’u canlandırdığı No Time to Die’ın vizyon tarihi kasım ayına ertelendi.

MGM, Universal, filmin ekibi ve yapımcılar Michael G Wilson ile Barbara Broccoli corona virüsünün piyasaya etkilerini inceleyip, filmin vizyon tarihini erteledi.

Cary Fukunaga‘nın yönetmen koltuğunda oturduğu 25. Bond filminin oyuncu kadrosunda Daniel Craig‘in yanı sıra No Time to Die’ın kadrosunda yinelenen rolleriyle Lea Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Ralph Fiennes ve Christoph Waltz yer alırken, Rami MalekAna de Armas ve Lashana Lynch de serinin yeni yıldızları olacak.

Yeni bir erteleme olur mu bilinmez ama açıklanan vizyon tarihi 12 Kasım 2020.

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir