“Jack Ryan” 4. Sezonla Sona Eriyor

‘Jack Ryan’ Sezon 4 ile Sona Erecek Fakat Spinoff Dizisi Yolda

Baş yapımcılığını John Krasinski’nin üstlendiği Tom Clancy’s Jack Ryan’ın bitiş tarihi açıklandı. Deadline’a göre, şu anda çekimleri devam eden Prime Video aksiyon dizisinin 4. sezonu, son sezonu olacak. Ancak bu, Amazon Studios, Paramount TV Studios ve Skydance TV tarafından üretilen franchise’ın sonu olmayabilir. Clancy’nin Jack Ryan evreni, Michael Peña tarafından yönetilecek bir yan seri ile sürecek.

Jack Ryan’ın sonu ve potansiyel yan ürünü için henüz Prime Video resmi bir açıklama yapmadı hatta Jack Ryan’ın 3. sezonunun gösterim tarihi bile belli değil. O yüzden önümüzde hala 2 sezon olduğunu düşünüp, sevinebiliriz.

Kimse yorum yapmasa da kaynaklara göre Krasinski, daha önce Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine tarafından oynanan ünlü rolü üstlenmek için imza attığında, Jack Ryan yapımcıları dört sezon taahhüt etmişti. Başrol ve yönetici yapımcılığına ek olarak Krasinski, dizinin ikinci sezonunda yazarlık ve showrunner tipi bir kapasitede yöneticilik yaptı.

Peña ise, Sezon 4’te tam zamanlı olarak kadroya katılmadan önce üçüncü sezonun son bölümünde seyircilerle tanıştırılacak. Amazon, Peña’nın karakterini henüz açıklamadı ancak Ryanverse’de önemli bir karakter olan Domingo “Ding” Chavez’i oynadığı, gelen dedikodular arasında. Henüz kesin bir konsept veya senaryo olmasa da potansiyel yan dizinin ana karakteri de Domingo “Ding” Chavez olacak gibi.

Çok beğendiğimiz Jack Ryan dizisiyle ilgili eleştiri yazımız burada.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir