Hayranlarını Trollediler!

Marvel Sinematik Evreni hayranlarının merakla beklediği yeni Örümcek Adam (Spider Man 3) filminin yıldızları sahte film isimlerinin yer aldığı afişler paylaşarak hayranlarını trolledi. Oyuncular afişlerle birlikte setten bir fotoğraf da paylaştı.

Marvel Stüdyoları ve Sony son yıllarda, Örümcek-Adam’ın (Spider Man) yeniden görüleceği film üzerinde işbirliği yürütüyor. Filmin neler içerebileceğine dair söylentiler dolaşsa da Marvel ve Sony herhangi bir resmi açıklama yapmıyor ve filmi sır gibi saklıyor.

Bununla birlikte filmin yıldızları Tom HollandJakob Batalon ve Zendaya, serinin ilk iki filminin isminde yer alan “Home” (Ev) temasını devam ettirerek sahte film afişleri paylaştı.

Serinin diğer iki filminin isimleri Örümcek-Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming) ve Örümcek-Adam: Evden Uzakta (Spider-Man: Far From Home) şeklindeydi.

Görünüşe göre oyuncular, Marvel ve Sony’nin tavrını sürdürerek filme dair bilgiler vermektense hayranlarını biraz daha meraklandırma yolunu tercih etti. Yıldızlar paylaşımlarını Instagram hesaplarından yaptı.

Tom Holland, setten bir fotoğrafla birlikte Spider-Man: Phone Home (Örümcek-Adam: Evi Ara) ismini tercih etti.

Jacob Batalon Spider-Man: Home Wrecker (Örümcek-Adam: Yuva Yıkan) isminin geçtiği bir afiş paylaştı.

Zendaya Spider-Man: Homeslice”(Örümcek-Adam: Mahalle Arkadaşı) isminin yer aldığı afişi paylaştı.

(NTV)

Avatar

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir