Game Of Thrones’u Değil Bizi Örnek Alın

Yüzüklerin Efendisi’nin Aragorn’u Viggo Mortensen, filmin yeni dizi uyarlaması hakkında konuştu. Mortensen yeni uyarlamayı Game of Thrones dizisiyle kıyaslayarak, “İyi bir örneğe sahipler” dedi.

Peter Jackson’ın yönetmenliğini yaptığı Yüzüklerin Efendisi film üçlemesinin yıldızlarından Viggo Mortensen, yeni röportajında Amazon Prime Video’nun merakla beklenen J.R.R. Tolkien uyarlamasına dair düşüncelerini paylaştı.

Independent Türkçe’in Screen Rant’e göre aktardığı haberde; Mortensen yeni uyarlamayı Game of Thrones dizisiyle kıyaslayarak değerlendirdi.

Ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı: “Game of Thrones gibi olmaya çalışacaklarından ve belirli bir düzeyde keyfi şiddete ve benzeri şeylere başvuracaklarından endişe duyuyor muyum? Bilmiyorum. Yönetmeninin çok yetenekli bir İspanyol yönetmen olan J.A. Bayona olduğunu biliyorum.”

“Çekimleri Yeni Zelanda’da yapıyorlar bu yüzden Peter Jackson’ın tavsiyelerinden ve belki de yapımda yer almış diğer kişilerden yararlanacaklarını düşünüyorum.”

“Bunu doğru biçimde yapmak için tüm olanaklara sahip olduklarını düşünüyorum. Takip etmek için iyi bir örneğe sahipler.” (NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir