Doctor Who’ya Dönüyorlar

David Tennant ve Catherine Tate ‘Doctor Who’ya Dönecek.

David Tennant ve Catherine Tate, yeni sezonda Russell T. Davies’in dizginleri geri almasının beklendiği Doctor Who dizisine geri dönecekler.

Davies’in 12 yıllık bir aradan sonra showrunner olarak geri döndüğü Doctor Who’nun 14. Zaman Lordu olarak Sex Education yıldızı Ncuti Gatwa seçilmişti. İsmin onaylanmasından bir hafta sonraysa David Tennant ve Catherine Tate çiftinin dönüş haberini aldık. Uzun süredir devam eden BBC serisinde Harry Potter ve Des yıldızı Tennant, Davies’in 2005’ten 2010’a kadar olan ilk Doctor Who döneminde 10. Doktor’u oynamıştı. Netflix dizisi Hard Cell’i yazıp rol alan komedyen Tate ise arkadaşı Donna Noble’ı canlandırmıştı.

Şovun yaratıcıları, ikilinin son sezona katkısının ne olacağı konusunda sessiz kalırken, söz konusu sahneler gelecek yıl şov 60 yaşına geldiğinde yayınlanacak.

Davies şunları söyledi: “İmkansız görünüyor – önce yeni bir Doktor’u duyuruyoruz, ardından harika Donna ile birlikte eski bir Doktor, ne oluyor? Belki de bu kayıp bir hikayedir. Ya da paralel bir dünya. Ya da bir rüya, bir numara ya da bir geçmişe dönüş. Onaylayabileceğim tek şey, en büyük yıldızlarımızdan ikisinin hayatlarının savaşı için yeniden bir araya gelmesiyle muhteşem olacağı.”

Kaynak: Deadline

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.