Üçüncü Sezonun Konusu Açıklandı

‘Bridgerton’ 3. Sezonu, Penelope & Colin’in Aşk Hikayesine Odaklanacak ve Dizi, Kitapların Sırasını Takip Etmeyi Bırakacak.

Netflix’in FYSEE Space için pazar gecesi düzenlediği açılış gecesinde Shondaland imzalı Bridgerton’ın 2. sezonu gösterildi ve Sezon 3 hakkında büyük haberler verildi.

Panelin sonunda Nicola Coughlan’a, “Lady Whistledown izleyicilere 3. sezonda neler bekleyebileceklerini söyleyebilir mi” diye soruldu. (Nicola Coughlan’ın oynadığı karakterin ismi Penelope Featherington ve karakterin alter egosuysa Lady Whistledown.) Cevapsa şu oldu: “Bir sonraki sezon tamamen #Polin ile ilgili olacak. Penelope Featherington ve Colin Bridgerton’ın (Luke Newton oynuyor) hikayesini anlatan 3. sezonda ikilinin arkadaşlıkları potansiyel olarak büyük fazla bir şeye dönüşecek.”

Coughlan, “Leydi Whistledown gibi ben de bir süredir bir sır saklıyorum ve 3. sezonun tamamının Colin ve Penelope’nin aşk hikayesi olduğunu size doğrulayabilirim” dedi. “İki haftadır bu sırrı sakladım. Bunu burada ilk kez söylüyorum.”

İkilinin aşk hikayesi, Julia Quinn’in Bridgerton serisinin dördüncü kitabı Romancing Mister Bridgerton’ın konusunu oluşturuyor. Netflix dizisinin ilk iki sezonu, sırasıyla Daphne Bridgerton ve Anthony Bridgerton’a ve onların aşk arayışlarına odaklanarak ilk iki romanı orijinal sırasına göre uyarlanmıştı.

Kaynak: Deadline

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir