FilmArası Dergisi

Discovery BluTV’ye Ortak Oluyor!

Yerli dijital platform BluTV’nin kurucu müdürü A. Doğan Yalçındağ Amerika’nın en büyük medya şirketlerinden Discovery ile ortaklığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

5. yılını kutlayan BluTV, her geçen gün büyüme noktasında önemli adımlar atıyor.

A. Doğan Yalçındağ’ın yaptığı açıklama şöyle:

Güzel bir haber paylaşmak isterim. Amerika’nın en büyük medya şirketlerinden Discovery, BluTV’ye ortak oluyor. Discovery’nin bu evrede şirketimize ortak olması hepimiz için büyük bir gurur kaynağı. Kurulduğumuz ilk günden beri ülkemizin lider dijital platformu olduk. Türkiye ve yurt dışında milyonlarca insana ulaştık. Yeni yatırım ile birlikte geçtiğimiz 4 senede ürettiğimiz içerik sayısına yakın içeriği bu sene yayınlayacağız. Yurt dışı büyümemizi daha da hızlandıracağız, dünyanın en büyük dijital platformları arasında yer alacağız. Takipte kalın.

BluTV’nin en büyük dönem projesi Yeşilçam geçtiğimiz günlerde çekimlerine başladı. Yalçındağ yaptığı açıklamayla daha bir çok yeniliğin kapıda olduğunu belirtiyor.

Rabia Bulut

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Yorum Yap

Temmuz 2017