CAKE’in Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

Başrolünde Jennifer Aniston’un yer aldığı CAKE’in Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Film 24 Nisan’da vizyona girecek.

Claire (Jennifer Aniston) sürekli çektiği ağrılar yüzünden acı içindidir. Toplumdan uzaklaşmış, evinde tek başına yaşar. Dış dünyayla tek bağlantısı her şeyiyle ilgilenen ve aynı zamanda da ona arkadaşlık eden çalışanı Silvana (Oscar Adayı Andriana Balazza) ve katıldığı kronik-ağrılı hastaların oluşturduğu terapi grubudur. Zaman geçtikçe kendisini hayata bağlayan nedenlerin azaldığını düşünürken, terapi grubundaki arkadaşı Nina’nın (Oscar Adayı Anna Kendrick) intiharı hayatını alt üst eder. Birbirlerini çok az tanıyor olmalarına rağmen Nina, Claire’ın rüyalarında hatta sanrılarında bile belirmeye başlar. Claire zamanla Nina’nın ölümünün perde arkasına daha çok kafa yormaya başlar: Onu buna iten neden ne olabilir? Geriye gözü yaşlı bir eş ve bir oğlan çocuğu bırakan Nina’nın hayatı Claire’in git gide daha çok ilgisini çeker ve onun acılı eşi ve oğlu ile yakınlaşır.

Yönetmenliğini Daniel Barnz’ın yaptığı CAKE’in başrollerinde Jennifer Aniston ve Sam Worthington ile Anna Kendrick yer alıyorlar. Diğer rollerde ise Adriana Barraza, Felicity Huffman, William H. Macy ve Chris Messina yer alıyor.

FRAGMAN:

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir