FilmArası Dergisi

Vizyonu Ertelendi, Yapım Şirketi Özür Diledi

13 Şubat’ta vizyona girmesi planlanan film, daha ileri bir tarihte izleyiciyle buluşacak.

Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Özlem Tekin, Ferhat Gündoğdu, Ceren Balıkçı, Orçun Kaptan, Ayfer Dönmez’in paylaştığı ‘Sonsuz Bir Aşk’ filminin vizyon tarihi teknik bir aksaklıktan dolayı ertelendi.

Galası, 9 Şubat Pazartesi günü Tim Maslak Show Center’da yapılan film, 10 Nisan tarihinde vizyona girecek.13 Şubat’ta vizyona girmesi planlanan filmin yapım şirketi Dama Medya yaptığı açıklamada, teknik bir aksaklık nedeniyle vizyon tarihinin ertelendiğini ve tüm sinemaseverlerden özür dilediklerini kaydetti.

Yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu, yapımcılığını Ferhat Eşsiz, Ümit Gündoğdu’nun üstlendiği ‘Sonsuz Bir Aşk’ın senaryosunu Can Sinan kaleme aldı. Filmde İsmail Hacıoğlu, Özlem Tekin, Ferhat Gündoğdu, Ceren Balıkçı, Orçun Kaptan, Ayfer Dönmez, Turan Özdemir, Metin Keçeci, Süleyman Turan, Serkan Şentürk, Bekir Öztürk ve Jale Aylanç rol aldı.

Kanser hastası iki arkadaşın yol hikayesini beyazperdeye taşıyan filmde bir yudumluk hayatı doya doya yaşamaya çalışan kanser hastası Volkan ve Serhan’a yol arkadaşlığı yapılıyor, Özlem Tekin de onlara eşlik ediyor.

Medyatava

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017