Vizyonu Ertelendi, Yapım Şirketi Özür Diledi

13 Şubat’ta vizyona girmesi planlanan film, daha ileri bir tarihte izleyiciyle buluşacak.

Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Özlem Tekin, Ferhat Gündoğdu, Ceren Balıkçı, Orçun Kaptan, Ayfer Dönmez’in paylaştığı ‘Sonsuz Bir Aşk’ filminin vizyon tarihi teknik bir aksaklıktan dolayı ertelendi.

Galası, 9 Şubat Pazartesi günü Tim Maslak Show Center’da yapılan film, 10 Nisan tarihinde vizyona girecek.13 Şubat’ta vizyona girmesi planlanan filmin yapım şirketi Dama Medya yaptığı açıklamada, teknik bir aksaklık nedeniyle vizyon tarihinin ertelendiğini ve tüm sinemaseverlerden özür dilediklerini kaydetti.

Yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu, yapımcılığını Ferhat Eşsiz, Ümit Gündoğdu’nun üstlendiği ‘Sonsuz Bir Aşk’ın senaryosunu Can Sinan kaleme aldı. Filmde İsmail Hacıoğlu, Özlem Tekin, Ferhat Gündoğdu, Ceren Balıkçı, Orçun Kaptan, Ayfer Dönmez, Turan Özdemir, Metin Keçeci, Süleyman Turan, Serkan Şentürk, Bekir Öztürk ve Jale Aylanç rol aldı.

Kanser hastası iki arkadaşın yol hikayesini beyazperdeye taşıyan filmde bir yudumluk hayatı doya doya yaşamaya çalışan kanser hastası Volkan ve Serhan’a yol arkadaşlığı yapılıyor, Özlem Tekin de onlara eşlik ediyor.

Medyatava

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir