5. Bodrum Türk Filmleri Haftası Sona Erdi

Cinemarine Sinemaları öncülüğünde, Bodrum Sinema ve Kültür Deneği, Magazin Gazetecileri Derneği, Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY), Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün katkıları, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Ticaret Odası’nın destekleri ile gerçekleştirilen 5. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nın son gününde Türk sinemasına uzun yıllar hizmet eden oyunculara ‘Emek Ödülleri” verildi.

Bodrum Belediyesi Trafo Bodrum Cafe’de düzenlenen törene, Bodrum Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Melengeç, Bodrum Sinema ve Kültür Derneği Başkanı ve Cinemarine Sinemaları işletmecisi Cenk Sezgin, Türk sinemasının ünlü oyuncuları İzzet Günay, Oya Aydoğan ve Şerif Sezer, yapımcı Şükrü Avşar, yönetmen Murat Şeker ve eski manken Engin Koç katıldı.

Bir konuşma yapan Bodrum Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Melengeç, “Cenk Sezgin kardeşimi bu film haftasını düzenlediği için tebrik ediyor ve Bodrum’da bu tür etkinliklerin devam etmesi diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Türk sinemasına uzun yıllar hizmet eden oyuncular İzzet Günay, Oya Aydoğan ve Şerif Sezer ile yapımcı Şükrü Afşar’a Emek Ödülleri verildi. 5. Bodrum Türk Filmleri Haftası, Emek Ödülleri’nin dağıtılması ve Oya Aydoğan ve Şerif Sezer’in pasta kesmesiyle sona erdi.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir