FilmArası Dergisi

Yılın En Korkutucu Filmi Vizyona Gün Sayıyor

ABD’de sürpriz başarısıyla yılın en çok konuşulan filmlerinden birine dönüşen ve gösterimlerinde insanların bayılmasıyla efsaneleşen korku fenomeni ÖLÜMCÜL OYUN / GOODNIGHT MOMMY vizyona giriyor. Filmin sansasyona dönüşen fragmanı MTV, Daily Mail, Moviepilot gibi sayısız kaynak tarafından “tüm zamanların en korkutucu fragmanı” olarak nitelendirilmişti. En sıkı korku hayranlarına bile meydan okuyan film, 8 Nisan’da gösterime giriyor.
olumcul_oyun_2Ölümcül Oyun

Gösterildiği her yerde sansasyona dönüşen Ölümcül Oyun, 9 yaşındaki ikizler Lukas ve

 

 

 

Elias’ın hikâyesini anlatıyor. İkizler, estetik bir operasyon geçirdikten sonra yüzü bandajlı bir şekilde eve dönen annelerinin gerçek anneleri olup olmadığından şüphelenmeye başlar. Ancak kasabadan uzakta, ormanlık bir alanda olan evlerinde yardım edecek kimse yoktur.

 

 

 

FRAGMAN

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017