Yeni Sezonda da Kadroda

Darren Star’ın Netflix draması Emily In Paris’te Emily’nin aşk hayatı karmaşıklığını korumaya devam edecek. Emily’nin (Lily Collins) 2. sezondaki flörtü Alfie’yi oynayan Lucien Laviscount, gelecek sezon geri dönecek ve dizinin ana kadrosuna eklenecek.

2. sezonda, Paris’teki yaşamına iyice alışmış olan Emily, şehirde gezinip Fransızların günlük hayattaki tuhaflıklarıyla mücadele etmeye devam etmişti. Komşusu (Bravo) ve ilk gerçek Fransız arkadaşı (Camille Razat) ile bir aşk üçgenine bulaşan Emily, gün geçtikçe karmaşıklaşan işine odaklanmaya kararlı olsa da Fransızca dersinde, onu hem çileden çıkaran hem de merak uyandıran bir göçmen olan (Laviscount) ile tanışmıştı. Londra’da doğup büyüyen Alfie (Laviscount) alaycı ve çekici bir adamdı. Alfie ve Emily Fransızca dersinde tanıştılar ve arkadaşlıkları romantik bir ilişkiye dönüştü. 2. sezon, Alfie’nin Birleşik Krallık’a dönmesiyle sona erdi ve Emily, Gabriel’e (Lucas Bravo) olan gerçek hislerini söylemek üzereyken, Camille’in onun yanına geri taşındığını öğrendi.

Emily In Paris, Netflix’in 2020’de en çok izlenen komedi dizisi olmuştu. Dizide, Chicago merkezli şirketi bir Fransız lüks pazarlama şirketini satın alınca Paris’e taşınan genç bir kadının maceraları anlatılıyor.

Kaynak: Variety

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.