Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston’un başrolünde yer aldığı The Morning Show’un ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

2019 yılında Apple TV Plus’ta ilk sezonu yayınlanan dizinin kadrosunda Aniston’a Reese Witherspoon, Steve Carell ve Billy Crudup yer alıyor.

Dizi, Amerika’nın en popüler programlarından ‘The Morning Show’un arka planından yaşananları anlatıyor. Alex Levy ve Mitch Kessler, 15 yıldır bu işi beraber yürütmekte olan, camianın popüler ve saygın kişiliklerindendir. Bir sabah, rutin bir şekilde programın hazırlıklarına başlamak üzerelerken ikisinin de hayatları büyük bir değişikliğe gider. Mitch, cinsel istismar suçlamaları sebebiyle anında kovulur. 15 yıldan sonra ilk kez Alex tek başınadır ve aynı zamanda bu haberi izleyicilerine vermekle yükümlüdür. Alex Levy’nin yalnız kaldığı noktada uzaklardan sunuculuk koltuğuna Bradley Jackson gelir. Bir kariyer savaşının yanı sıra arka planda tacizlerin ortaya çıkması ya da çıkmaması, görülmesi, görülmemesi, göz yumulması şeklinde durumlarda inceleniyor.

Alex Levy ve Bradley Jackson kariyerleri için dönüm noktalarından geçerken,kadın olarak insan olarak hayır diyebilmeyi kaybetmemek üzerine ne yapacakları sorusuyla sezon bitiyor.

2. sezon 17 Eylül’de izleyicilerle buluşacak.

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=Y7H6EtsaJW8

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir