FilmArası Dergisi

Yeni Joker’den Yeni Görüntüler

Daha önce Joker ve Harley Quinn’in gözüktüğü birkaç fotoğraf yayınlanmıştı ama bu görseller uzaktan çekilmiş ve detaysızdı.

29447715Just Jared sitesi ise Joker’in kostümü ve makyajıyla tam olarak gözüktüğü yeni fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.

Onu ilk kez sette bu kadar net görüyoruz. Bu fotoğraflar Joker ve Margot Robbie’nin hayat verdiği Harley Quinn’in yanyana yer aldığı fotoğraflar hareketli ve aksiyon dolu bir sahneye ait. Belki ilk tanıştıkları zamana…

294475945 Ağustos 2016’da vizyona girecek olan Suicide Squad filminde Jared Leto (Joker), Margot Robbie (Harley Quinn), Will Smith (Deadshot), Jai Courtney (Captain Boomerang), Joel Kinnaman (Rick Flag), Cara Delevingne (Enchantress) ve Viola Davis (Amanda Waller) oynuyor. Ayrıca Batman’i de Ben Affleck canlandırıyor. (Hurriyet)

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017