“Wonder Woman 1984” 25 Aralık’ta HBO Max’te

Gal Gadot’un başrolde yer aldığı Wonder Woman 1984 filmi 25 Aralık’ta HBO Max’ta yayınlanacak.

Coronavirüs salgını sebebiyle vizyon tarihi birçok değişikliğe uğrayan filmin kaderini geçtiğimiz günler Warner Bros. açıklamasıyla HBO Max’ta yayınlanma olarak duyurdu.

ABD’de sinemalarla aynı anda HBO Max’ta yayında olacak film Beyazperde’nin aktardığına göre . Film, sadece 30 gün boyunca HBO Max’te yayınlanacak ve bu sürenin sonunda sadece sinemalarda gösterilecek. Muhtemelen vizyon sonunda HBO Max’e geri dönecek ama ondan da önce Blu-ray ve DVD sürümüne sahip olacak.

Filmin Konusu

Wonder Woman 1984, orijinalinden yıllar sonrasını konu alacak. Senaryo detayları oldukça sıkı bir şekilde gizli tutuldu ama Diana’nın (Gal Gadot) bu sefer iki kötü adamla karşı karşıya geleceğini biliyoruz. İş dünyası kralı Maxwell Lord (Pedro Pascal) ve temel Wonder Woman baş düşmanı Cheetah ( Kristen Wiig). Chris Pine, ilk filmin sonunda ölmüş olmasına rağmen, bir şekilde Steve Trevor olarak geri döndü. Yeniden ortaya çıkmasının ardındaki ayrıntılar bilinmiyor ancak, bir tür zaman yolculuğu ya da sihir söz konusu olabilir.

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=XW2E2Fnh52w

Avatar

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir