FilmArası Dergisi

Waiting For the Barbarians’ın Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerinde Johnny Depp, Robert Pattinson ve Mark Rylance’ın yer aldığı Waiting For the Barbarians filminin fragmanı yayınlandı.

Filmin yönetmen koltuğunda Ciro Guerra oturuyor. J. M. Coetze’nin Barbarları Beklerken aynı adlı romanından uyarlanan film prömiyerini Venedik Film Festivali’nde yaptı.

Barbarları Beklerken filmi sinemaseverlerle 7 Ağustos 2020’de buluşacak.

Filmin Konusu

Oscar Ödülü sahibi Mark Rylance, isimsiz bir imparatorluğun sınırındaki izole bir yerleşim yerinde görev yapan Sulh Yargıcı’na hayat veriyor. Sulh Yargıcı kolay bir emeklilik için sabırsızlanıyor ama Albay Joll, sınırın güvenliği ve sözde barbarların faaliyetlerine ilişkin bir rapor hazırladığında bütün planlar değişiyor. Johnny Depp’in canlandırdığı rejim ordusunun komutanı olan Joll, Sulh Yargıcı’nın imparatorluğa sadakatinin sarsılmasına yol açan bir dizi acımasız sorgulama yapıyor. Robert Pattinson ise bir başka subay rolüyle filmde yer alıyor

Yayınlanan fragmanı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=PHE5iHeYBqw

Rabia Bulut

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Yorum Yap

Temmuz 2017