FilmArası Dergisi

Ünü Yönetmene Türk Oyuncuyu Önerdi

Oscar ödüllü Penelope Cruz, daha önce birlikte rol aldığı Türk oyuncuyu unutamadı.

Dünyaca ünlü oyuncu Penelope Cruz, 2012’de rol aldığı Saadet Aksoy’u unutamadı. Cruz, yeni filminde Aksoy’un üvey kardeşini oynamasını istedi.

”Twice Born” filminde Penelope Cruz ile rol alan Saadet Aksoy, Oscar ödüllü aktristen tam not almıştı. Aksoy, 2012’de “Film gösterime girdikten sonra Penelope Cruz’dan performansımı öven bir e-posta aldım. Konuştuğumuzda da geleceğe dair ümit verici şeyler söyledi” demişti.

saadet-isil-aksoyİtalyan basınında yer alan habere göre dünyaca ünlü yıldız, filmdeki üvey kardeşini Aksoy’un oynaması için Ferhadi’ye öneride bulundu.

Habere göre Penelope Cruz, Saadet Aksoy için de bir İspanyol dergisine verdiği röportajında; “Aynı projede yer aldığım genç oyuncular arasında beni en çok etkileyenlerden biri Saadet Aksoy oldu. Onun gözlerine ben bile bakamadım, gerçekten çok etkileyici gözleri var” dedi. (Medyaradar)

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017