FilmArası Dergisi

Ünlü Senaristlerden Sinema Filmi Geliyor!

Karadayı ve Kara Para Aşk dizilerinin senaristleri Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon, Ay Yapım’la yıllardır süren işbirliklerini önümüzdeki yıl bir sinema filmiyle taçlandıracak.

Ay Yapım imzalı, reyting rekortmeni Karadayı ve Kara Para Aşk dizilerinin senaryo yazarları Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat, gelecek yıl ekranda değil beyazperdede olacak.

Önümüzdeki haftalarda final yapmaya hazırlanan Karadayı ve Kara Para Aşk’ın bitişiyle sinema filminin senaryo hazırlıklarına başlayacak yazarlar; yeni sezonda televizyona yeni bir proje hazırlamayacak.

Canpolat ve Ergenekon’un yazdığı sinema filminin çekimleri ise 2015 yılı sonunda başlayacak. Ünlü senaristler, televizyon ekranına ise 2016 Eylül ayı için yine Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşecek dizi projesiyle dönecek.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017