Türkiye’nin En Kısa, En İlginç Video Yarışması Başlıyor!

Sosyal medya uygulamalarından biri olan video çekim ve paylaşım uygulaması Vine üzerinden Türkiye’nin ilk jürili- ödüllü kısa film yarışması başlıyor!

Bu yıl ‘Dönüşüm Başlıyor, Festivale Koş’ sloganıyla düzenlenecek olan dokuzuncu ANKAmall 2.El Film Festivali etkinliklerinden biri de; Vine sosyal medya uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek video yarışması. Kullanıcıların bu yarışmaya katılması için; en fazla 7 saniyelik bir sürede çekecekleri videoları kendi hesaplarından #ankamallakoş hashtagi ile paylaşmaları gerekiyor. Yarışma sonunda ise katılımcıları birincilik, ikincilik ve üçüncülük olmak üzere çeşitli para ödülleri bekliyor. Yarışmacılar diledikleri kadar video ile yarışmaya katılabilecek ve ödül kazanma şansını arttırabilecek!

Katılımın 10 Mart’ta sona ereceği yarışmanın jüri üyeleri arasında: Moda Adamı: Barbaros Şansal, Haminne Digital Network Agency Kurucusu: Oral Canbolat, ANKAmall Müdürü: Buğra KÖSE, İKSV tarafından ömür boyu izleyici- bilet ödülü kazanan: Vahit TANSOY, Beyazperde.com Editörü: Melis ZARARSIZ, Görüntü Yönetmeni: Aras DEMİRAY ve 2.El Film Festivali Başkanı: Kerem AKKOYUNLU yer alıyor.

10 Mart 2015 tarihinde başvurular sona erecek ve kazananlar 13 Mart 2015 Cuma günü Kızılay Büyülü Fener Sinemaları’nda gerçekleştirilecek olan dokuzuncu 2.El Film Festivali Açılış Töreni’ninde açıklanacak. Birinciye 2500 TL, ikinciye 1500 TL, üçüncüye ise 1000 TL nakit para ödülü verilecek olan yarışma, Vine üzerinden gerçekleştirilen ilk nakdi ödüllü video yarışması olacak.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir