FilmArası Dergisi

Tolga Karel: Erdoğan’a Hayranım

TVNET’te yayınlanan İkiz Aynası adlı programa konuk olan oyuncu Tolga Karel, ‘İlk defa söylüyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayranım’ dedi.

Ünlü oyuncu Tolga Karel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan hayranlığını “ilk defa söylüyorum” ifadeleri ile açıkladı. TVNET’te Büşra ve Kübra Sönmezışık’ın sunduğu İkiz Aynası programını katılan Tolga Karel çarpıcı açıklamalarda bulundu.

17 ve 25 Aralık darbe girişimini konu alan Kod Adı K.O.Z Filminde İstanbul Emniyeti İstihbarat Müdürü Remzi Akkaya karakterini canlandıran Karel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayranlığını şu sözlerle dile getirdi: “Kendisini 12 yıl önce gördüğümde babama ‘bu insan Türkiye’nin en önemli insanlarından biri olacak ve çok büyük işler yapacak’ demiştim. Oyumu da Erdoğan’a verdim. İlk defa açıklıyorum, hayranıyım da. Böyle büyük bir adamı konu edinen bir film teklifi gelince kabul ettim.”

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017