‘The Witcher’ın Yeni Sezon Çekimleri Bitti

Netflix, yayınladığı bir set videosuyla The Witcher’ın ikinci sezon çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Birkaç kez ara verilen, pandemi nedeniyle sorunlar yaşayan ekip, 158 günlük bir çalışmanın ardından, ikinci sezon çekimlerini tamamladı.

Çekimler, 89 oyuncu, yaklaşık 1.200 kişilik bir kamera arkası çalışanı ve bir sürü yeni canavarla, 15 Birleşik Krallık lokasyonunda gerçekleşti. Dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich ile birlikte oyuncular ve kamera arkası ekibi set sonrası videoyla dizinin ikinci sezonuna ışık tutuyor.

İkinci sezonun Netflix tarafından yayınlanan resmi konusu şöyle: “Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük kurmak için çabalarken; Geralt, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: onun içinde sahip olduğu gizemli güçten.”

Dizide, Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Lilly Cooper, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer ve Therica Wilson-Read rollerini tekrar canlandırırken Yasen Atour; Coen, Agnes Born; Vereena, Paul Bullion; Lambert, Basil Eidenbenz; Eskel, Aisha Fabienne Ross; Lydia, Kristofer Hivju; Nivellen, Mecia Simson; Francesca ve Kim Bodnia; Vesemir olarak yeni sezonda karşımıza çıkacak.
Lauren Schmidt Hissrich, ikinci sezonda dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcı olarak geri dönüyor. Lauren Schmidt Hissrich ile birlikte Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub ve Jarosław Sawko da yürütücü yapımcılık görevini üstleniyorlar. Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Sarah O’Gorman (Cursed), Ed Bazalgette (The Last Kingdom) ve Louise Hooper (Cheat) ise ikinci sezonun yönetmen koltuğunda oturan isimler oldular.
Videoyu izlemek için : https://youtu.be/3cKSG5lkhto
(Beyazperde)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir