The Mandalorian’ın Fragmanı Yayınlandı!

Bir Star Wars hayranı ilk sezonu sona eren Mandalorian dizisi ile ilgili Star Wars evreninde geçen Western temalı eğlenceli bir video hazırladı. 

 The Mandalorian dizisinin 1. Sezonunun bitmesiyle dizinin hayranları merak içerisinde ikinci sezona dair tahminler yürütmeye başladı.  Özellikle Star Wars hayranlarının büyük fanı olduğu dizide  Bebek Yoda odak noktası olarak dizinin yaratıcısı Jon Favreu ve yönetmen Dave Filoni’nin diğer sezon için neler hazırladığına dair önceki bölümlerden ipucu aramaya başladılar.

Bu gelişmeler doğrultusunda bir Star Wars hayranı; Sergio Leone’nin filmlerinin yoğunluklu olarak olarak kullanıldığı; İyi, Kötü ve Çirkin, Bir Avuç Dolar, Django ve  Ölüm Süvarisi filmlerini referans olarak diğer sezona ilişkin kendi tahminlerinden oluşan eğlenceli bir fragman hazırladı.

Hazırlanan fragmana ulaşmak için buraya tıklayın.

(Movie Web)

1995 yılında Muğla’nın bir sahil kasabasında doğdu. Lise sonda okuduğu ‘Suç ve Ceza’ adlı romandan çok etkilenerek Sinema-TV bölümünü okumaya karar verdi. Üniversite yıllarında senaryo alanında kendini geliştirmeye çalıştı ve bu dönemde yazdığı kısa metraj senaryolarının birkaçını filme dönüştürdü. Mezun olduktan sonra Film Arası ile tanıştı. Şimdi bu ailenin mensubu olarak yazılar yazmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir