‘The Beekeeper’ Geliyor

‘İntihar Timi / Suicide Squad’ filminin yapımcısı David Ayer, Miramax’ın aksiyon filmi ‘The Beekeeper’da Jason Statham’ı yönetecek.

Suicide Squad yapımcısı David Ayer, Jason Statham’ın başrolde yer alacağı ve Miramax’ın yaklaşmakta olan Cannes pazarında sunacağı The Beekeeper’ı yönetecek.

Geçen yıl açıklandığı gibi Miramax, Kurt Wimmer’ın (Salt) özel senaryosunu yedi rakamlı bir anlaşmayla satın aldı ve şimdi Ayer, filmi satışa hazır.

Arıcılık mitolojisiyle yüklü hızlı tempolu aksiyon-gerilim The Beekeeper, bir adamın ulusal meseleleri üstlenen kişisel intikam yolculuğunu takip ediyor.

Guy Ritchie filmi Wrath Of Man ve aynı yönetmenin bu yıl içinde gösterime girecek olan casus filmi Operation Fortune: Ruse De Guerre’de de Miramax ile çalışan Statham’ın diğer projeleriyse yapım aşamasındaki Meg 2: The Trench ve The Expendables 4.

Training Day yazarı Ayer, gişede 750 milyon dolar hasılat yapan End Of Watch, Fury, Bright ve Suicide Squad gibi filmleri yönetmesiyle tanınıyor.

Ayer ve Cedar Park, WME tarafından temsil ediliyor. Jason Statham’ı Goodman, Genow, Schenkman, Smelkinson & Christopher’dan Patrick Knapp temsil ediyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir