FilmArası Dergisi

‘The Batman’in Çekimleri Başladı!

Robert Pattinson’un başrolünde yer alacağı The Batman’in çekimleri başladı. Filmin yönetmeni Matt Reeves sosyal medyada yaptığı paylaşımla çekimlere başlandığını duyurdu.

The Batman’in senaryosuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Yönetmen Matt Reeves’in ifadesiyle ‘noir Bir Batman hikayesi olacak‘ şeklindeki yorumu ekseninde Batman’ın dedektif yanına odaklanacağı bekleniyor. Senaryoyle ilgili diğer bir bilgi ise Colin Farrell’ın katıldığı bir programda senaryoyla ilgili olarak ‘güzel, karanlık, hareketli‘ demesidir.

Catwoman rolünde Zoe Krawitz, çizgi romanlarının en önemli kötü karakteri Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandıracak. Karakteri belli olmasa da Peter Skarsgaard‘ında kadroda yer alıyor.

The Batman, 25 Haziran 2021’de sinemaseverlerle buluşacak.

Rabia Bulut

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Yorum Yap

Temmuz 2017