FilmArası Dergisi

‘Testere Devam Ediyor’dan Yeni Görsel

Geçtiğimiz yıl gösterime girmesi beklenen, ancak coronavirüs nedeniyle ertelenmesine karar verilen Spiral: Testere Devam Ediyor’dan yeni bir görsel paylaşıldı. Tam 1 yıl gecikmeyle 21 Mayıs 2021 tarihinde gösterime girecek.

 Chris Rock’ın başrolünde yer aldığı filmin görselinde kahramanlarımızın meşhur Saw karakterinin izlerinin peşinde olduğunu görüyoruz. Slasher korku türündeki Spiral: Testere Devam Ediyor’un yönetmenliğini Darren Lynn Bousman üstleniyor.

Yönetmen Bousman’ın Spiral filmiyle ilgili verdiği röportajda şu sözler yer aldı: “Chris bana gerilim konseptiyle geldi. Bu çok ayrıntılı ve yoğun fikri sundu. Daha çok Seven filmine benzemesini istiyorduk. Ama aynı zamanda Saw ile ilgili birçok miti de birbirine bağlıyor.” Darren Lynn Bousman aynı zamanda Saw II, III ve IV filmlerinin yönetmenliğini üstlenmişti.

Yıldız oyuncular Samuel L. Jackson ile Chris Rock’ın başrolünü paylaştığı Spiral: Testere Devam Ediyor filminin konusu ise şöyle olacak: Spiral: Testere Devam Ediyor, şehirde yaşanan dehşet verici cinayetleri araştırmakla görevlendirilen iki dedektife odaklanıyor. Kıdemli bir dedektif olan Zeke Banks ve onun çaylak ortağı olan William Schenk, şehirde yaşanan korkunç cinayetleri soruşturmakla görevlidir. Dehşet veren cinayetlerin gizemini ortaya çıkarmaya çalışan Zeke, soruşturmayı ilerlettikçe kendisini katilin oyununun merkezinde bulur.

(Beyazperde)

Avatar

Film Arası Dergisi

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Yorum Yap

Temmuz 2017