FilmArası Dergisi

Terminatör Hayranlarına Kötü Haber

Terminatör serisinin 6’ncısı için erteleme kararı alındı. Filmin gösterimi, daha önce açıklanan tarihten dört sonraya ertelendi.

Arnold Schwarzenegger’in başrolde yer aldığı efsanevi bilimkurgu filmi ‘Terminator’ün altıncı devam halkasının ertelendiği duyuruldu.

26 Temmuz 2019’da vizyona girmesi beklenen film, 22 Kasım 2019’da seyirci karşısına çıkacak. Bu ertelemenin sebebi olarak, 70 yaşındaki oyuncu Schwarzenegger’in geçtiğimiz hafta açık kalp ameliyatı geçirmesi gösterilse de, yapım şirketi Paramount, bu kararın çok daha önceden verildiğini açıkladı.

Yönetmen koltuğunda Deadpool’a imza atan Tim Miller’ın oturacağı yeni filmin, serinin 2’nci halkası Terminator 2: Judgment Day’in devamı niteliğinde olacağı biliniyor. Filmde Schwarzenegger’e Linda Hamilton ve Mackenzie Davis eşlik ediyor. Hikaye detayları henüz açıklanmayan film, yeni bir üçlemenin ilk halkası olarak planlanıyor. (NTV)

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017