Tarantino’nun 10. Film Bilinmezi

Usta yönetmen Quentin Tarantino, 2017’den bugüne üzerinde çalıştığı kendi Star Trek filmini çekmeyi planladığı biliniyordu. Tarantino, bu konu hakkında üzerinde çalıştığı projenin artık var olmayabileceği ile ilgili resmi olmayan bir açıklama yaptı.

‘Once Upon A Time In Hollywood Son Filmim Olabilirmiş Gibi Görünüyor’

Tarantino “Star Trek’ten uzaklaştığımı düşünüyorum. Ama henüz resmi bir konuşma gerçekleştirmedik. Tuhaf bir şekilde, Once Upon A Time In Hollywood son filmim olabilirmiş gibi görünüyor. Yani kendi üzerimde baskı kurarak son büyük açıklamayı yapmayı planlıyordum. Demek istediğim şey, yazarken ‘Bunu şimdi mi yapmalıyım? Başka bir şey mi yapmalıyım? Bu 10. filmim mi?’ dediğim bir an vardı.”

10. Filminden Sonra Emekliye Ayrılma Planı

Quentin Tarantino’nun 10. Filminin çekmesinin ardından emekliye ayrılma planı olduğunu açıklamalarında belirtilmişti. Once Upon a Time in Hollywood ile birlikte şu anda dokuz filmi olan ünlü yönetmen, son filminin biraz daha düşük bütçeli, daha küçük seyirci gruplarına hitap eden bir yapım olmasını istediğini söylemiş fakat henüz tam kararını da vermediğini açıklamıştı. Aklına “büyük bir fikir” gelmesi halinde bu düşüncesinin de değişebileceğini belirtiyor. Tarantino ayrıca geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklamada yeni bir Kill Bill filmi üzerinde çalıştığını da söylemişti.

1995 yılında Muğla’nın bir sahil kasabasında doğdu. Lise sonda okuduğu ‘Suç ve Ceza’ adlı romandan çok etkilenerek Sinema-TV bölümünü okumaya karar verdi. Üniversite yıllarında senaryo alanında kendini geliştirmeye çalıştı ve bu dönemde yazdığı kısa metraj senaryolarının birkaçını filme dönüştürdü. Mezun olduktan sonra Film Arası ile tanıştı. Şimdi bu ailenin mensubu olarak yazılar yazmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir