Succession’un Yeni Sezonunda Oynayacak

Emmy ve Altın Küre ödüllü dizi Succession’ın 3. sezonuna  Alexander Skarsgård dahil oldu.

Skarsgård, başarılı, çatışmacı bir teknoloji kurucusu ve CEO olarak tanımlanan, eleştirmenlerce beğenilen dizinin üçüncü sezonunda Lukas Matsson’u oynayacak. Halen Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Hiam Abbass, Nicholas Braun, Peter Friedman, Matthew Macfadyen, Alan Ruck, Rob Yang ve daha fazlasını içeren bir oyuncu kadrosuna katılıyor.

Dizinin ikinci sezonun sonunda asi oğlu Kendall (Strong) tarafından pusuya düşürülen Logan Roy (Cox), 3. Sezona tehlikeli bir pozisyonda başlayacak. Skarsgard’ın canlandıracağı Lukas Matsson ise bu gerilimin yakınlarında olacak.

Ünlü oyuncu “True Blood” ve “Generation Kill” dizilerinde rol aldı. Son dönemdeki TV rolleri arasında “The Little Drummer Girl” ve “The Stand” bulunmaktadır. Film tarafında, son olarak “Godzilla vs. Kong” da “The Aftermath”, “Long Shot” ve “The Legend of Tarzan” gibi diğer filmlerde yer aldı.

Üçüncü sezon çalışmalarının geçtiğimiz yılın başlarında başlaması gerekiyordu. Ama salgın sebebiyle ertelendi. Dizi şuan New York’ta çekimlere devam ediyor.

 

 

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir